Ana Spławska - wokal, teksty

"Kościanianka z pomorza", wokalistka, autorka tekstów i muzyki, pedagog specjalny. W 2011 kompozycja "Sama" grupy Aneke, do której napisała słowa, znalazła się na składance Piotra Kaczkowskiego "Minimax pl 6" Radiowej Trójki. Koncertowała z Retrospective u boku Riverside, Lazuli i Fish'a na 5th Anniversary of Progressive Promotion w Niemczech.
W 2012 r. brała udział w 3 edycji telewizyjnego programu "Bitwa na głosy" - Drużyna Libera. Owocem współpracy była piosenka "Ludzki gest", która znalazła się na krążku Liber - "Duety". Rok później wystąpiła z grupą Mokrofon, jako jedna z gwiazd w pierwszej edycji LuxFest festiwal w Poznaniu oraz wzięła udział w konkursie "Bałtyk Festiwal Media i Sztuka" w Darłowie. Zakwalifikowała się do ścisłej dziesiątki Jarocin Festiwal.
Pod koniec 2013r. powołała do życia ANN.

Paweł Siudej - gitary, kompozycje

Wcześniej współtworzył takie zepoły, jak: Kipersi, Superhalo. Mistrz efektów gitarowych, człowiek, który pasję ma w sercu, z gitary potrafi wydobyć zarówno subtelne, jak i drapieżne dźwięki. Pasjonat białych gitar :)

Marcin Niklewicz - perkusja

Wcześniej współpracował z Pawłem w Kipersach, za bębnami także w zespole Candra. Najlepszy wśród leworęcznych pałkerów, dobrą energią potrafi wstrząsnąć niejedną sceną.

Kamil Siudej - bas

Najmłodszy w rodzinie, prywatnie brat Pawła. Niezwykle utalentowany plastycznie i muzycznie chłopak o wrażliwej duszy. Pracowity i odważny, nie boi się muzycznych wyzwań. Jeszcze będzie o nim głośno!

BIO

Zespół powstał w 2013 roku w Kościanie z inicjatywy Anny Spławskiej i Ireny Mierzejewskiej.
"ANN, to rockowe zjawisko porażające mocnym wokalem i intensywnym przekazem tekstów. Lekkość grania i przyjemność słuchania to dwie gwarantowane wartości wyniesione z poznania tej kapeli."
Ich nagrania gościły na antenach takich stacji radiowych, jak Program 3 Polskiego Radia, Czwórka Polskie Radio, Radio Poznań, Radio Elka, Radio Orbit, Pro-Radio i innych. "Bezpośredni kontakt z odbiorcą jest dla nas najważniejszy i nie da się go zamienić na żaden inny."
Dzięki uprzejmości wielu ludzi dobrego serca oraz własnej determinacji, zespół we wrześniu 2015 r. nagrał singla "Ostrożna", w gdańskim Custom34 Studio. Utwór "Zerwanie kontaktu bojowego z życiem" trafił do propozycji Listy Przebojów Programu 3. Znalazł się także na 2 pozycji Listy Przebojów Radia Merkury Poznań. Przez wiele tygodni gościł na różnych listach przebojów internetowych rozgłośni radiowych w Polsce i poza nią. W lutym 2016r. zespół był gościem TVP 3 Poznań w programie "Tej poranek", gdzie odbyła się telewizyjna premiera nowego wydawnictwa "Ostrożna". W sierpniu 2016r. zespół koncertował w Niemczech, gdzie zaprezentował się na festiwalu Alinae Lumr w Storkow, u boku gwiazd europejskiej sceny muzycznej. 28 października 2016r. zespół był gościem Czwartego Programu Polskiego Radia, gdzie wystąpił na żywo w audycji "Będzie głośno", prezentując akustyczne wykonania utworów "Ostrożna" oraz "Nie myl mnie z Wenus". "Ostrożna" przez ponad pół roku znajdowała się w czołówce Listy Przebojów audycji Czwórki "Będzie głośno".
21 października 2017 r. nakładem wydawnictwa Pronet Records ukazał się debiutancki krążek "Fragmenty".

/ dzik.studio